ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до наказу по університету від 06.09.2022 №89-АГП оголошується конкурс на заміщення вакантного місця державного замовлення на нижчезазначеній спеціальності природничо-економічного факультету денної форми навчання:

– 051 Економіка: 3 курс ступеня вищої освіти «бакалавр» – 1 місце

Бажаючим бути переведеними на місця державного замовлення до 16.09.2022 року подати в деканат заяву та відповідний пакет документів:
– витяг з протоколу спільного засідання органу студентського самоврядування та органу студентського профспілкового бюро факультету про рекомендацію здобувача вищої освіти до участі в конкурсі;
– копію залікової книжки / індивідуального навчального плану студента;
– характеристику, підготовлену куратором академічної групи студентів, в якій навчається здобувач вищої освіти;
– документи, що характеризують матеріальний стан здобувача вищої освіти / як соціальна складова / (довідка про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї, довідка про склад сім’ї);
– копії документів, що підтверджують активну участь здобувача вищої освіти в науковому або громадському житті Університету або країни: медалі, грамоти, дипломи, подяки тощо.

Документи подаються ОСОБИСТО!