Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка співпрацюють вже не один рік. У зв’язку з цим 17.10.2022 року укладено договір про наукову та творчу співпрацю між КПМФК та К-ПНУ. Представником від К-ПНУ була Наталія Казанішена, завідувач кафедри біології та методики її викладання. Сподіваємося, що співпраця буде плідною.

Коментарі Вимкнено до Кам’янець-Подільський медичний фаховий коледж та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка уклали договір про співпрацю