Профорієнтація та співпраця з випускниками наших спеціальностей продовжується

07 лютого 2023 року викладачі кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк та Інна Григорчук завітали до Кам’янець-Подільського ліцею № 6. Зустрілися з учнями 11 класу та ознайомили їх зі спеціальностями природничо-економічного факультету.

Зокрема, розказали про особливості навчання за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія та біохімія, про студентське життя та працевлаштування. Викладачі презентували невеличкі майстеркласи із різних розділів біології. Кандидат біологічних наук, доцент Ольга Оптасюк ознайомила учнів із сучасними напрямами мікроморфологічних досліджень, розповіла про пилок і спори різних видів, провела невеличку вікторину із визначення насіння та спецій у запропонованих колекціях. Кандидат біологічних наук, доцент Інна Григорчук продемонструвала розділення пігментів фотосинтезу методом Крауса та реакцію омилення хлорофілу, що підтвердило наявність в листках каротиноїдів (каротину та ксантофілу). Учні захоплено спостерігали та брали активну участь в обговоренні побаченого. А ще надзвичайно приємно зустріти в ліцеї наших випускників – вчителя біології Пелих Оксану Вікторівну, вчителя основ здоров’я Лівшун Олену Олександрівну, вчителя інклюзивного навчання Сенгилевич Юлію Юріївну. Пишаємося, що ви виховуєте і навчаєте гідних випускників і наших майбутніх абітурієнтів!

Інна Григорчук

Коментарі Вимкнено до Профорієнтація та співпраця з випускниками наших спеціальностей продовжується