• Новини

Студенти природничо-економічного факультету презентували свої бізнес-ідеї під час науково-практичного вебінару «Студентський стартап»

22 квітня в університеті відбувся науково-практичний вебінар «Студентський стартап», під час якого студенти природничо-економічного факультету під керівництвом доктора економічних наук, професора Ірини Ящишиної та кандидата економічних наук Тетяни Боднарчук змогли презентувати свої бізнес-ідеї. Захід проведено в рамках проєкту «Підприємницький університет», який реалізується в університеті з вересня 2020 р. спільно з компанією YEP!, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації та міжнародними партнерськими організаціями з США, Естонії, Ізраїлю. Нагадуємо, що суть проєкту полягає в інтеграції у навчальний процес дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», в межах якої студенти не залежно від спеціальності вчаться генерувати бізнес-ідеї та створювати власні бізнес-проєкти.