• Новини

Посвята у студенти для спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і оподаткування”

23 вересня для майбутніх економістів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка старшокурсниками та кафедрою економіки підприємства було організоване феєричне свято! Під веселий музичний супровід першокурсники у супроводі оракулів пройшли захопливий квест локаціями: “штаб квартира”, “пентхаус”, “китайський дракон”, “повітряна куля”, “музей грошей”. А божевільний Капелюшник запросив їх на церемонію посвяти у студенти. На ній Боги економіки взяли з молоді клятву дотримання студентських правил. Першокурсникам урочисто вручили залікові книжки і пам’ятні медалі. НАВЧАННЯ У НАС – ВАШ ПРІОРИТЕТ НОМЕР ОДИН!