Оголошення

Відповідно до наказу по університету від 18.11.2021 №166-АГП оголошується конкурс на заміщення вакантного місця державного замовлення на нижчезазначеній спеціальності природничо-економічного факультету денної форми навчання: 014 Середня освіта (Географія): 3 курс ступеня вищої освіти «бакалавр» – 1 місце Бажаючим бути переведеними на місця державного замовлення до 29.11.2021 року подати в деканат заяву та відповідний пакет документів відповідно до Положення про порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за кошти юридичних та фізичних осіб,на вакантні місця державного замовлення в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка Документи подаються ОСОБИСТО!