ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ

12.05. 2022 р. відбулася гостьова лекція в рамках міжуніверситетського лекторію з питань інноваційних технологій та проблем викладання природничих наук, у якій взяло участь 98 викладачів та студентів з різних вищих навчальних закладів (Полтавський, Тернопільський, Глухівський, Рівненський, Хмельницький, Кам’янець- Подільський, Дрогобицький, Волинський, Херсонський та ін.). Лекцію зі значним елементом практичного заняття проводив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Скрипник С. В. на тему: «Технологія “Світове кафе” (World cafe)». Студенти ХНУ продемонстрували використання вказаної технології. Час минув непомітно та цікаво.