Відповідно до наказу по університету від 19.05.2022 р. № 44-АГП «Про оголошення конкурсу на заміщення студентами вакантного місця державного замовлення» оголошено конкурс на заміщення студентами вакантного місця державного замовлення на спеціальності 014 Середня освіта (Географія) природничо-економічного факультету заочної форми здобуття вищої освіти: 4 курс ступеня вищої освіти «бакалавр» – 1 місце.

Заяви про бажання взяти участь у конкурсі з обґрунтуванням причин переведення (з комплектом підтверджуючих документів) подаються до деканату факультету до 28 травня 2022 р.

Коментарі Вимкнено до Оголошено конкурс на заміщення студентами вакантного місця державного замовлення