Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи зі стейкхолдером

28 вересня в готелі «Reikartz Кам’янець-Подільський» відбулася зустріч студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з керівником закладу Андрієм Корчаком. Присутні ознайомилися з національною мережею готелів Reikartz Hotel Group , яка об’єднує 40 готелів в Україні та за її межами; стандартами: бренду та корпоративної культури, обслуговування й операційної діяльності; єдиною системою адаптації, навчанням і розвитком співробітників. Питання організації служби прийому та розміщення,  операційного управління, кадрового менеджменту особливо зацікавлення у присутніх. Майбутні фахівці туристичної індустрії отримали змістовні відповіді на свої питання та виявили бажання щодо регулярних комунікацій із практиками сфери гостинності.

Людмила Матвейчук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, член НСЖУ

Коментарі Вимкнено до Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи зі стейкхолдером