Зустріч з учасниками програми ЄС Еразмус+

10 травня 2023 р. відбулася зустріч з представниками нашого Університету, які взяли участь у Програмі ЄС Еразмус+ у формі викладання або стажування завдяки підписаним міжінституційним угодам в межах Програми ЄС Еразмус+ із Жешувським університетом (м. Жешув, Республіка Польща), Гданським університетом (м. Гданськ, Республіка Польща) та Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) у 2022-2023 н.р.

Цікаві доповіді і презентації розкрили можливості міжнародного академічного обміну. Колеги і студенти розповіли про особливості підготовки документів, про проведені заняття, екскурсії, зустрічі і закликали всіх більш активно брати участь в таких обмінах, а також наголосили на посилення вивчення іноземних мов для подальшого успіху інтеграції в європейську спільноту.

Людмила Любінська