10 травня 2023 року відбулося розширене засідання відділу геоботаніки та екології (онлайн) Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України. До участі залучені науковців з різних установ, зокрема, від нашого ЗВО була присутня док. біол. наук Людмила ЛЮБІНСЬКА, яка брала активну участь в обговорені оголошених науково-дослідних тем. Заслухано три наукові доповіді (апробація дисертаційної роботи) «Рудеральна рослинність України: класифікація, організація, динаміка» (Наталія ПАШКЕВИЧ), «Рослинність долини р. Південний Буг в степовій зоні: синтаксономія, динаміка, охорона» (Дарія БОРОВИК), «Фіторізноманіття кальцієпетрофітних угруповань рівнинної частини України: класифікація, структура, динаміка та охорона» (Юлія ВАШЕНЯК).

Всі роботи актуальні і торкаються регіону Поділля, де проводять дослідження науковці кафедри біології та методики її викладання та здобувачами вищої освіти І-ІІІ рівнів в рамках теми «Біорізноманіття Поділля».

Людмила Любінська

Коментарі Вимкнено до Участь факультету у розширеному засіданні відділу геоботаніки та екології (онлайн) Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України