• Без категорії

XV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи сталого розвитку в ХХІ столітті»

11 травня в режимі онлайнового засідання на природничо-економічному факультеті відбулася традиційна, уже XV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, пріоритети та перспективи сталого розвитку в ХХІ столітті». Співорганізаторами заходу виступили як заклади вищої освіти, так й наукові установи, зокрема, ДУ «Інститут економіки і прогнозування НАН України», Інститут економіки промисловості, Хмельницький національний університет, Комратський державний університет, Державний економічний університет в Познані, НПП «Подільські Товтри». Загалом у конференції взяли участь понад 70 представників як української, так й іноземної наукової спільноти (Молдова, Польща, Словаччина), працівники сфери освіти, фахівці-практики.