Освітній вебінар у Всесвітній день науки

10 листопада 2022 року  – Всесвітній день науки. Вітаємо всіх науковців і бажаємо творчих успіхів!

У цей день в Центрі позашкільної освіти відбувся освітній вебінар, організований Комунальною установою Дунаєвецької міської ради “Центр позашкільної освіти” за участі заступників директорів з навчальної роботи та наукових керівників. Основна проблема : розгляд організації дослідницької діяльності та підготовки до І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2022-2023. Зі вступним словом виступили методист Майя КОВАЛЬЧУК і директор установи Марта ЧЕКМАН (наша випускниця). Особливості проведення наукових досліджень та підготовки науково-дослідної роботи учнів та секрет перемоги її манівців розкрила доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Кам’янець Подільського національного університету імені Івана Огієнка Людмила ЛЮБІНСЬКА (разом з Миколою МАТВЄЄВИМ започаткували природничий напрямок МАН на Хмельниччинні у далекому 1995 р.).
Людмила Любінська