«Підприємцями не народжуються – ними стають!»

Вітаємо нашого переможця Олега Кононова (студент ІІІ курсу, спеціальності 073 Менедженту) з перемогою в обласному конкурсі «Підприємцями не народжуються – ними стають!».

Відбувся І відбірний етап обласного заочного огляду-конкурсу комп’ютерних презентацій  «Підприємцями не народжуються – ними стають!». Метою конкурсу є мотивація до легальної праці,  самозайнятості, сприяння розвитку підприємницької ініціативи молоді. Перше місце в номінації «Вища освіта» зайняла презентація Олега Кононова (керівник доцент кафедри менеджменту Надія Олійник) та нагороджено дипломом за участь, заохочувальним подарунком. Робота переможця бере участь у фіналі конкурсу, який відбудеться в листопаді місяці в Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

Надія Олійник

Коментарі Вимкнено до «Підприємцями не народжуються – ними стають!»