Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка природничо-економічного факультету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження практики «Вступ до фаху» відвідали Галерею мистецтв, що є відділом Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

В експозиціях представлені унікальні твори живопису, графіки, скульптури західноєвропейського та українського мистецтва ХVІІ – ХХ ст., а також колекція іконопису та скульптур на релігійну тематику. Студенти отримали масу естетичного задоволення від споглядання творів мистецтва.

Богдана Опря

Коментарі Вимкнено до Практика здобувачів вищої освіти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» триває