10 квітня 2023 розпочалася підготовка команди учнів Хмельницької обл. до ІV етапу Всеукраїської олімпіади з біології. Започаткувала навчання док. біол. наук., проф. каф. біології та методики її викладання Людмила Любінська.

Вона розповіла про сучасну систематику рослин, продемонструвала видове різноманіття найбільш поширених родин, назвала рідкісні види та охарактеризувала проблеми охорони рослин. Естафета перейде канд. біол. наук, доц. цієї ж кафедри Миколі Матвєєву, який розкриє проблеми зоології. Щорічна підготовка учнів сприяє високому рейтингу наших олімпійців і отриманню перемоги на змаганнях, чого бажаємо цьогорічним учасникам.

Людмила Любінська

Коментарі Вимкнено до Кафедра біології та методики її викладання готує учнів Хмельницької області до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології