Участь кафедри біології та методики її викладання в заході Eurolibrary

10 квітня 2023 року викладачі кафедри біології та методики її викладання взяли участь в заході Eurolibrary на тему «Ставлення громадян України до питань довкілля та післявоєнної відбудови».

Спікер заходу, Наталія Андрусевич – голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», ознайомила учасників заходу з результатами опитування мешканців України з питань повоєнної відбудови, ставлення до охорони довкілля та аналізу екологічних цінностей європейців та українців. Також обговорювалося розуміння українцями питань Європейського зеленого курсу та майбутнього членства України в Європейському Союзі. Ці питання на сьогоднішній день є вкрай важливими та актуальними. Щиро дякуємо команді Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» за можливість долучитися до обговорення цих питань.

Інна Григорчук

Коментарі Вимкнено до Участь кафедри біології та методики її викладання в заході Eurolibrary