Участь факультету в засіданні наукової ради університету

8.02. 2023 року відбулося засідання наукової ради університету. У її склад від природничо-економічного факультету входять професор Людмила Любінська та заступник декана з наукової роботи та міжнародних відносин Тетяна Боднарчук. Розглядалися актуальні проблеми наукової діяльності ЗВО.

Зокрема затвердження персонального складу Міжвідомчої ради з координації фундаментальних і прикладних досліджень в Україні; створення Офісу програми ЄС «Горизонт Європа» для підтримки українських науковців; проведення конкурсу на створення наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. А також розглянули результати І туру конкурсу студентських наукових робіт і необхідності активізації діяльності науково-дослідних центрів, наукових шкіл та науково-дослідних лабораторій, можливості комерціалізації результатів їх діяльності, започаткування розроблення в їх межах наукових проєктів. Оскільки на факультеті функціонують вказані структури, перспективними є наукові розробки та надання наукових послуг. Особливу увагу приділяли залученню коштів через наукову діяльність, що сприятиме подальшому економічному розвитку факультету.

Людмила Любінська

Коментарі Вимкнено до Участь факультету в засіданні наукової ради університету