9 лютого 2023 р. відбувся круглий стіл для учасників освітнього процесу природничо-економічного факультету: “Порядок врегулювання конфліктних ситуацій та його нормативне забезпечення у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка”,

який організувала і провела Мазур Наталія Анатоліївна, завідувач кафедри економіки підприємства, професор, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства, голова Комісії з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.  Учасниками круглого столу були науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти (бакалаври, магістранти, аспіранти) факультету. Слухачі дізналися про законодавчу базу, основні документи, які є у ЗВО роботу комісії з АД. Наталія Анатоліївна доповнювала свою розповідь цікавими прикладами. В обговоренні проблем взяли участь усі зацікавлені слухачі. Ми вдячні за таку актуальну тему і довірливу та доброзичливу атмосферу.

Коментарі Вимкнено до Академічна доброчесність та врегулювання конфліктних ситуацій – поняття, які вже знайомі учасникам освітнього процесу факультету