23 лютого 2023 року гарант ОНП Біологія Людмила Любінська ознайомила аспірантів із документом «Положення про врегулювання конфліктних ситуацій у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка».

Гарант наголосила на напрями конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу та можливостями їх вирішення. Також  обговорили наявність скриньки довіри, право подачі і терміни розгляду заяв, апеляцій, роботу комісій для врегулювання конфліктних ситуацій. Аспіранти кафедри біології та методики її викладання не були учасниками конфліктними ситуаціями, але вкотре ознайомилися з можливостями їх вирішення.

Коментарі Вимкнено до Аспіранти кафедри біології та методики її викладання розширили свої знання про конфліктні ситуації