Заняття можуть бути й солодкими

23 березня 2023 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету Івага Огієнка природничо-економічного факультету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали кондитерську Madam Bushe.

В межах вивчення дисципліни «Історія розвитку світого та готельно-ресторанного бізнесу» студенти мали можливість ознайомитись із діяльністю кондитеської та із широким асортиментом десертів та candy bars. Надзвичайно пізнавальною для студентів була розповідь працівників закладу та студентів нашого вузу Заколяпіна Дмитра та Завірюхи Яни, котрі здобувають кваліфікацію бакалавра з готельно-ресторанної справи. Дякуємо за цікаву екскурсію нашим найкращим студентам та адміністрації закладу за гостинність. Все буде ПЕРЕМОГА!

Богдана Опря