17.03.2023 р. Викладачі природничо-економічного факультету продовжують профорієнтаційну роботу. Спеціальності природничого циклу презентували Олександр Любинський – завідувач кафедри екологїї, Микола Матвєєв та Ольга Оптасюк – доценти кафедри біології та методики її викладання.

Цього разу завітали у навчальні заклади Скала-Подільської селищної ради Тернопільської області: Скала-Подільський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ”, Іванківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Борщівської ТГ Тернопільської області: Борщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2, Борщівський НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія” імені Романа Андріяшика. Викладачі ознайомили учнів 10-11 класів з умовами вступу, особливостями навчання та можливостями самореалізації, а також перспективами подальшого працевлаштування. Під час жвавої дискусії з абітурієнтами обговорили низку найбільш актуальних для них питань щодо здобуття вищої освіти. Приємно, що молодь активно цікавиться різними освітніми сферами і, передусім, майбутнім працевлаштуванням.

Ольга Оптасюк

Коментарі Вимкнено до Викладачі факультету продовжують знайомство абітурієнтів зі спеціальностями факультету