Співпраця з випускниками кафедри біології та методики її викладання триває

Хто найкраще може розповісти майбутнім абітурієнтам про усі особливості навчання в університеті як не наші випускники?

Вікторія Ярмійчук – вчитель біології та хімії Комарівського НВК (Дністровський р-н, Чернівецька обл.) та наша аспірантка ознайомила учнів з особливостями навчання за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія та біохімія. Ознайомила про особливості вступу на навчання у 2023 році, про працевлаштування за вказаними спеціальностями, про можливість продовження навчання в магістратурі та аспірантурі.

Також 9 березня 2023 року мали змогу зустрітися з учнями 10 та 11 класу Уличненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Львівської області. А все завдяки нашим випускникам – Савалазі Христині (вчитель хімії) та Сирватці (Білик) Христині (вчитель географії). Викладачі кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк та Інна Григорчук ознайомили зі спеціальностями, за якими навчаються на природничо-економічному факультеті К-ПНУ. Зокрема розказали про особливості навчання за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) і 091 Біологія та біохімія, про студентське життя, працевлаштування. Зацікавили розповідями про цікаві польові практики, Ботанічну школу, Орнітологічну школу.

Дякуємо нашим Христинкам за співпрацю!

Гостинно просимо до нас на навчання!

Інна Григорчук

Коментарі Вимкнено до Співпраця з випускниками кафедри біології та методики її викладання триває