21 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка природничо-економічного факультету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали Малієвецький обласний історико-культурний музей.

Щиро дякуємо Анастасії Донець за цікаву екскурсію та українську гостинність. Студенти отримали безліч позитивних емоцій від споглядання природних та антропогенних туристичних об’єктів. Розвиваємо внутрішній туризм! Віримо в Україну! Все буде Перемога.

Богдана Опря

Коментарі Вимкнено до Екскурсія здобувачів вищої освіти у Малієвецький обласний історико-культурний музей