24 квітня 2023 р. відбувся вебінар  на тему: «Чужорідні види як нове джерело пилкових алергій» за участю д. габіл. Лукаша Гревлінга, (Університет Адама Міцкевича в Познані). У вебінарі взяли участь польські, чешські та українські вчені.

Україну представляли Мирослав Шевера і Тетяна Двірна (Інститут ботаніки ім. Холодного НАН України) та Людмила Любінська (К-ПНУ). Тема актуальна і цікава. Розкрито особливості впливу алергенів, проаналізовано пилок різних видів і його алергеннісь. Також у дискусії дійшли висновку, що в озелененні необхідно призупинити використання видів, які сприяють поширенню алергенів. Знання і розуміння вказаної теми тісно пов’язане зі здоров’ям людині і подальші наукові дослідження будуть проводитися і в Європі і в Україні, зокрема.

Людмила Любінська

Коментарі Вимкнено до Участь факультету у міжнародному вебінарі «Чужорідні види як нове джерело пилкових алергій»