Погодні умови, повітряні тривоги, відсутність електроенергії не завадили нашим студентам насолодитися красою нашої України.

16 листопада 2022 р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка природничо-економічного факультету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження практики «Вступ до фаху» відвідали історико-архітектурний заповідник Хотинську фортецю.

Разом до перемоги! Все буде Україна!

Богдана Опря

Коментарі Вимкнено до Здобувачі вищої освіти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» під час проходження практики «Вступ до фаху». День другий.