Участь природничо-економічного факультету у профорієнтаційних заходах К-ПНУ

16.11.2022 з метою профорієнтації викладачі К-ПНУ відвідали Кам’янця-Подільський ліцей №10 Кам’янця-Подільської міської ради Хмельницької області.

Природничо-економічний факультет презентувала доктор біологічних наук, професор кафедри біології та методики її викладання Людмила Любінська. Під час зустрічі з випускниками було охарактеризовано спеціальності факультету. Викладач розповіла цікавинки зі студентського життя і про майбутнє працевлаштування і переваги навчання у нашому ЗВО. Ліцеїсти уважно і зацікавлено слухали, що вказує на їх цікавість до вибору майбутньої професії. Ми запросили усіх охочих на наш факультет і роздали інформаційні листи з даними про сайти факультету і кафедри, де можна більше дізнатися про освітні професійні програми і студентське життя. У цьому заході брали участь викладачі з факультету іноземної філології (Наталія Дворницька) та факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи ( Ірина Марциновська).
Людмила Любінська
Коментарі Вимкнено до Участь природничо-економічного факультету у профорієнтаційних заходах К-ПНУ