09.03.2023 р. здобувачі вищої освіти та аспіранти спеціальності 091 Біологія К-ПНУ за допомогою платформи Google Meet мали змогу зустрітися із представниками програми Erasmus+ (англ. Erasmus – European Community Action Scheme for the Mobility of University Students). Дана програма передбачає обмін студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також таких країн як: Ліхтенштейн, Ісландія, Норвегія, Північної Македонія, Туреччина. Erasmus+ надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь у програмі. Загалом, сьогодні дізналися, які можливості можуть відкритися перед здобувачами освіти завдяки участі в програмі Erasmus+. Змістовним і цікавим був виступ Мартіна Пінкоша, координатора Програми ЄС Еразмус+ в Католицькому університеті в Ружомберку. Студентка факультету іноземної філології Вікторія Мельник поділилася враженнями щодо участі в програмі та розповіла про свій досвід навчання в Католицькому університеті в Ружомберку (Словаччина); про особливості проживання та буденного життя студентів університету. Завдяки цій зустрічі ми дізналися наскільки цікавою і перспективною для особистісного професійного росту є участь у програмі Еразмус+, скільки можливостей відкривається та який безцінний досвід можна здобути, беручи участь у ній. А ще переконалися наскільки важливим є вивчення іноземних мов в контексті розвитку міжнародної академічної мобільності серед університетів, адже така співпраця сприяє розвитку дружніх відносин між країнами-членами ЄС та іншими країнами Європи.
Олександра Біріх

Коментарі Вимкнено до Здобувачі вищої освіти та аспіранти взяли участь у презентації програми Erasmus+