Вітаємо наших колег Миколу Матвєєва і Ольгу Оптасюк з перемогами їхніх підопічних у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України у 2023 році.

Секція «Загальна біологія». 2 місце – Пшетаковський Назар Олексійович, 10-А клас, Кам’янець-Подільський ліцей № 14. Науковий керівник: Ольга Оптасюк, к.б.н., доцент кафедри біології та методики її викладання.

Секція «Зоологія» 2 місце – Смолінська Дана, 10 клас, Кам’янець-Подільський ліцей №7. Науковий керівник: Микола Матвєєв, к. б. н., доцент кафедри біології та методики її викладання.

Секція «Екологія». 3 місце – Мельник Іванна Олександрівна, 10 клас Кам’янець-Подільський ліцей. Науковий керівник: Ольга Оптасюк к.б.н., доцент кафедри біології та методики її викладання.

Бажаємо науковим керівникам та їх учням творчого натхнення і подальших наукових звершень і перемог!

Кафедра біології та методики її викладання

Коментарі Вимкнено до Чергові перемоги і здобутки науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики її викладання