27 вересня 2023 року відбулась посвята студентів першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення, нехай ви станете затребуваними спеціалістами, і найголовніше – хай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць!
Від усього серця бажаємо першокурсникам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння!
Разом до ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!
Богдана Опря
Коментарі Вимкнено до Посвяту у студенти на факультеті розпочали зі спеціальності Готельно-ресторанна справа