17 листопада – Міжнародний день студента. Наше привітання для студентів природничо-економічного факультету К-ПНУ було поєднано із онлайн лекцією на тему «Еколого-освітня діяльність національного природного парку «Подільські Товтри».

Ознайомили студентів з роботою Парку, пригадали основні поняття структури заповідної справи, наголосили на важливості різних напрямків діяльності та ключової ролі еколого-освітньої роботи. Активна молодь цікавиться питаннями збереження природи, особливостями роботи установи, можливостями працевлаштування та розвитком особистості в екологічній сфері.
Анастасія Ліщук, НПП “Подільскі Товтри”
Коментарі Вимкнено до Участь здобувачів вищої освіти у гостьовій лекції «Еколого-освітня діяльність національного природного парку «Подільські Товтри»