9 та 10 квітня 2024 р. в Університеті проходила Звітна конференція студентів та магістрантів за результатами НДР у 2023–2024 н. р. В рамках заходу на природничо-економічному факультеті працювала секція «Природничі та економічні дослідження», до роботи якої долучилися здобувачі усіх спеціальностей та рівнів освіти. На засіданні студенти представили виступи, що стосувалися цікавої, різносторонньої, міждисциплінарної та актуальної тематики.
Зокрема, серед доповідачів варто відзначити:
Марину Павленко (магістрантка 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Географія),
Олександру Ярову (здобувачка 2 курсу спеціальності 242 Туризм),
Оксану Мойсюк (здобувачка 4 курсу спеціальності 101 Екологія),
Дмитра Заярнюка (здобувача 3 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування),
Марію Балафіну (магістрантку 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент),
Ганну Іванюк (здобувачка 3 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа),
Олександру Бурбенко (здобувачку 3 курсу спеціальності 051 Економіка),
Романа Адамчука (здобувач 4 курсу спеціальності 106 Географія),
Богдану Сем’ян (здобувачка 3 курсу спеціальності 101 Екологія),
Аліну Онуфрійчук (здобувачка 3 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа),
Анну Гаврилюк (здобувачку 4 курсу спеціальності 073 Менеджмент),
Романа Дудченка (здобувача 4 курсу спеціальності 242 Туризм),
Назарія Ковалика (магістранта 1 курсу спеціальності 101 Екологія).

Здобувачі у своїх виступах розкрили цікаву та актуальну тематику, що стосувалася податкової політики, психології фінансових пірамід, управління персоналом, безбар’єрності у сфері гостинності, особливостей подільської кухні, використання туристичного потенціалу регіонів країни, проведення екологічних досліджень тощо. Загалом засідання конференції пройшло в атмосфері жвавої дискусії та плідного обговорення. За результатами роботи секції усі доповідачі були відзначені грамотами за активну участь у науковому житті факультету. Бажаємо нашим молодим науковцям подальших успіхів та здобутків!

Тетяна БОДНАРЧУК

Коментарі Вимкнено до Звітна конференція студентів та магістрантів за результатами НДР у 2023–2024 н. р.