Доктор педагогічних наук, доцент Оксана Семерня з Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проголосила доповідь на VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії», яка відбулася у Запоріжжі з 25 по 27 квітня 2024 року.

Під заголовком “ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРИРОДНИЧІЙ ОСВІТІ”, доповідь Оксани Семерні привернула увагу учасників конференції та провідних науковців у галузі. Її презентація відбулася серед інших видатних пленарних доповідей, що охоплювали широкий спектр тем від генетики до екології та статистики.

Семерня Оксана розглянула сучасні підходи та технології, які можуть бути використані для покращення процесу природничої освіти. Вона зосередилася на використанні інноваційних методів, таких як віртуальна реальність, інтерактивні додатки та ігрові платформи, які заохочують учнів до активного навчання та досліджень у природничих науках.

У своїй доповіді Семерня Оксана навела реальні приклади успішного застосування цих технологій в освітніх закладах, а також відзначила важливість поєднання цих інноваційних підходів з традиційними методами навчання. Вона висвітлила як такі підходи можуть збільшити зацікавленість студентів у природничих науках та сприяти їхньому кращому розумінню складних концепцій.

На фоні інших виступів на конференції, доповідь Оксани Семерні виділилася своєю актуальністю та практичним підходом до вирішення проблеми покращення якості природничої освіти. Її робота отримала високу оцінку від співдоповідачів та учасників конференції, що свідчить про важливість її дослідження та внесок у розвиток галузі.

СЕМЕРНЯ Оксана

Коментарі Вимкнено до ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРИРОДНИЧІЙ ОСВІТІ: Доповідь Оксани Семерні на Міжнародній конференції в Запоріжжі