6-8 червня 2024 року відбулася Міжнародна Літня Школа “Європейські зелені виміри: виклики для України” у онлайн форматі. Захід організовано Чорноморським національним університетом імені Петра Могили в межах проєкту Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне 101081525—JMEUGD— RASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

До участі у Міжнародній Літній Школі запрошувалися представники різних галузей економіки, державних органів влади та місцевого самоврядування, діячі громадських організацій, вчені, викладачі, аспіранти, студенти, учні та усі зацікавлені особи.

Питання дискурсу:

• сучасні принципи та інструменти реалізації європейської екологічної політики;
  • порівняльний аналіз екологічного законодавства ЄС та України;
  • впровадження європейських стандартів в екологічну практику України;
  • екологічні проблеми, пов’язані з воєнними діями.

Представники факультету також долучилися до школи і отримали в підтвердження скртифікати:

Коментарі Вимкнено до Участь викладачів та здобувачів вищої освіти факультету в Міжнародній Літній Школі “Європейські зелені виміри: виклики для України”