З 15 квітня по 26 квітня 2024 р. професор, доктор сільськогосподарських наук, Любинський Олександр Іванович та старший викладач, кандидат біологічних наук Колодій Валентина Анатоліївна пройшли підвищення кваліфікації в Інституті біології тварин НААН .

Інститут біології тварин НААН – провідна науково-дослідна установа України з питань біохімії, фізіології, живлення та біотехнології тварин.

Напрями діяльності інституту:

• дослідження фундаментальних проблем фізіології та біохімії сільськогосподарських тварин, птиці, риб;
  • розроблення біотехнологічних методів підвищення відтворювальної здатності тварин;
  • дослідження молекулярних механізмів формування імунного потенціалу у тварин і розробка способів його підвищення;
  • дослідження етіологічних факторів і морфогенетичних чинників виникнення пріонних інфекцій та розроблення нових методів їх діагностики і профілактики;
  • дослідження впливу екологічних чинників на фізіолого-біохімічний статус організму тварин і розроблення способів одержання екологічно чистої продукції тваринництва;
  • розроблення генетико-біохімічних тестів для інтенсифікації селекційного процесу у тваринництві.

У структурі інституту функціонує 10 лабораторій.

Олександр Іванович оволодів спеціальними (фаховими, предметними) компетентностями зі спеціальностей екологія (30 годин, 1 кредит ECTS) та генетика (30 годин, 1 кредит ECTS).

Валентина Анатоліївна підвищувала кваліфікацію з мікробіології (30 годин, 1 кредит ECTS) та імунології (30 годин, 1 кредит ECTS).

Знання, вміння та навички, отримані під час стажування сприятимуть покращенню освітнього процесу зі здобувачами вищої освіти К-ПНУ.

Коментарі Вимкнено до Викладачі кафедри біології та екології підвищили кваліфікацію в Інституті біології тварин НААН