Зелений туризм

1 березня 2021 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, природничо-економічного факультету, напряму підготовки «ТУРИЗМ» відвідали приватну садибу «Царська долина» в с. Мукша-Китайгородська. Майбутні фахівці туристичної галузі мали можливість побачити, як функціонує агросадиба; дізнатися про усі нюанси роботи із туристами в галузі зеленого туризму. Прослухали цікаву лекцію власника пана Анатолія, котрий щиро ділився своїм досвідом функціонування агросадиби в українських реаліях. Щиро дякуємо, Анатолію Ковалюку за гостинність та цікаву інформацію.

Настановча конференція з виробничої практики

1 березня відбулася настановча конференція з виробничої практики для студентів спеціальності 073 Менеджмент. Виробнича практика є завершенням підготовки випускника університету як необхідної передумови його професійного становлення. Також студенти сьогодні прибули на бази практик (підприємства) та у подальшій практичній діяльності ознайомляться зі структурою підприємства, технологіями і методами роботи фахівців з управління персоналом, набудуть професійних компетенцій щодо системи управління персоналом на підприємстві.