• Новини

Подорож гірським хребтом біля Кам’янця, приправлена екстримом

Скориставшись хорошою погодою останнього зимового дня студенти географічних спеціальностей випробували авторський геотур, поєднавши при цьому: дозвілля, навчання та практичну фахову реалізацію.

• Новини

Звітна конференція викладачів, докторантів та аспірантів за результатами НДР на природничо-економічному факультету!

2–3 березня в Університеті проходила Звітна конференція викладачів, докторантів та аспірантів за результатами НДР у 2020 р. На природничо-економічному факультеті відбулося засідання секції «Природничо-економічні дисципліни», керівником якої виступив Семенець І.В., к.е.н., доцент, декан факультету, а секретарем Боднарчук Т.Л., к.е.н., заступник декана з наукової роботи. Робота здійснювалося у шести підсекціях, а саме «Біології та методики її викладання», «Географії та картографії», «Екології», «Економіки підприємства», «Менеджменту», «Туризму та готельно-ресторанної справи». В рамках роботи підсекцій було представлено цікаві та змістовні доповіді, а також обговорено перспективні напрями подальших наукових розробок НПП факультету.

Співпраця зі стейкхолдером

З метою наповнення конкурентним змістом освітніх програм ОС «Бакалавр» і ОС «Магістр» спеціальності 101 «Екологія», 2 березня 2021 року було проведено науково-методичний семінар із запрошеним стейкхолдером: заступником генерального директора (комунального підприємства) КП «Міськтеплоенергія» СІКОРОЮ ОЛЕКСІЄМ ОЛЕКСАНДРОВИЧЕМ.