Участь студентів у Міжнародному конкурсі наукових робіт «Black Sea Science»

Вітаємо студентів 3 курсу спеціальності 051 Економіка підприємства Римара Максима та Підопригору Руслану з успішною участю у березні 2021 року в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

Наукову роботу за напрямком «Економіка і управління» було підготовлено під керівництвом завідувача кафедри економіки підприємства, д.е.н., професора Мазур Наталії Анатоліївни. На конкурс було подано 239 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з 40 університетів таких країн як: Німеччина, Канада, США, Коста-Ріка, Бразилія, Індія, Пакистан, Ізраїль, Китай, Туреччина, Македонія, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Болгарія.

Наші здобувачі вищої освіти гідно представили університет на міжнародній арені, то ж бажаємо і надалі активно та успішно здобувати знання та здійснювати наукові дослідження!

Коментарі Вимкнено до Участь студентів у Міжнародному конкурсі наукових робіт «Black Sea Science»