Новини

31 березня студенти І курсу спеціальностей “Економіка підприємства”, “Облік і  оподаткування”, “Підприємництво, торгівля” відвідали цікавий онлайн-тренінг “Техніка пошуку роботи”. Захід було організовано у рамках вивчення теми “Ринок праці” з дисципліни “Мікроекономіка” (викладач Буторіна В.Б.)

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Наталія Ільєва розглянула з майбутніми економістами:

☑ Світові тенденції на ринку праці.

☑ Ринок праці України та Кам’янця-Подільського.

☑ Техніку створення резюме і кроки пошуку роботи.

Майбутні фахівці ще раз переконались у правильності вибору економічних спеціальностей.

Також цікавими для молоді були тестові і творчі завдання, запропоновані фахівцем.

Студенти-економісти і кафедра економіки підприємства вдячні фахівцю з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Наталії Ільєвій за змістовний та інтерактивний тренінг.

Коментарі Вимкнено до Відвідання онлайн-тренінгу від Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості