Насичена зустріч у компанії “Areа Group”

19 березня студенти-економісти разом з викладачами кафедри економіки підприємства Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка І.В. Ящишиною В.Б. Буторіною та О.П. Свідером завітали на дружню зустріч до Area Group, яка займається девелопментом обʼєктів, операціями з  нерухомістю, рекламою та має власну дизайн студію.

Приємно було серед її засновників побачити наших випускників – Губрик Тамару, Сидорчука Володимира і Ткач Ірину.

Студенти ознайомились із історією створення компанії, напрямами її  діяльності і управлінською структурою.

Група забезпечення ОПП “Економіка підприємства” (проф. І.В. Ящишина і доцент О.П. Свідер) узгодили пропозиції стейкхолдерів щодо оптимізації освітніх програм спеціальності.

У результаті зустрічі намічено ряд спільних заходів, метою яких є:

• розвиток творчих здібностей студентів,
  • експертна підтримка компанії під час виконання молоддю бізнес-кейсів,
  • використання набутих майбутніми економістами знань на практиці.