Кафедра екології перехопила естафету профорієнтаційних зустрічей

Уже традиційно у розпал навчального року продовжується робота природничо-економічного факультету з освітніми закладами м. Кам’янця-Подільського та ОТГ. 15 грудня 2022 року працівники кафедри екології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 16.

Поспілкувавшись з учнями 10-11 класів Іван Федорчук розповів про особливості освітньої програми 101 «Екологія», дистанційного процесу навчання, науково-освітньої діяльністі професорсько-викладацького складу кафедр. Оксана Тютюник звернула увагу на практичну складову цікавих лабораторних занять, польових практик та на студентське дозвілля. Зустріч переросла у дискусію. Молодь цікавилась перевагами навчання у нашому університеті, можливістю приймати участь у міжнародних проєктах та реалізацією себе у сфері екології та охорони природи.
Нижче наводимо орієнтовний перелік професій для перспективного працевлаштування:
– інженер з техногенно-екологічної безпеки;
– інспектор державний з техногенного та екологічного нагляду;
– технік-еколог;
– інспектор державний;
– менеджер екологічних систем;
– експерт з екології;
– екологічний аудитор;
– фахівець з управління природокористування;
– організатор природокористування.
– керівник підрозділу підприємства, установи, організації у галузі екології та охорони навколишнього середовища.
Іван Федорчук
Коментарі Вимкнено до Кафедра екології перехопила естафету профорієнтаційних зустрічей