Співпраця кафедри біології та методики її викладання з Орининським ліцеєм

Профорієнтаційна робота триває. 16 грудня викладачі кафедри біології та методики її викладання Петро Плахтій та Інна Григорчук завітали до Орининського ліцею.

З директором та вчителями обговорили можливі напрямки співраці, зокрема про допомогу при підготовці конкурсних робіт учнів членів Малої академії наук, можливість виготовлення енергетичних смаколиків за власним рецептом Петра Плахтія для ЗСУ, спільні методичні семінари з основ здоров’я. Учнів 10-11 класів ознайомили зі спеціальностями, за якими навчаються на природничо-економічному факультеті. Інна Дмитрівна розказала про особливості навчання за спеціальністю 091 Біологія, про студентське життя, навчальні та виробничі практики, працевлаштування. Петро Данилович акцентував увагу на тому, що найголовніше в нашому житті – це здоров’я, тому дотримання здорового способу життя, раціональне харчування і навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) дозволить повноцінно жити і працювати. Також Плахтій П.Д. презентував свої навчальні посібники та подарував їх для бібліотеки ліцею. А ще приємно було зустріти в навчальному закладі нашу випускницю.

Коментарі Вимкнено до Співпраця кафедри біології та методики її викладання з Орининським ліцеєм