23.01.2023 розпочалася виробнича педагогічна практика магістрантів спеціальності 014 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини. Привітно зустрів ліцей №15 нашу магістрантку Вікторію Худик, яка колись навчалася у цьому закладі, а також керівника практики д.б.н., професора кафедри біології та методики її викладання Людмилу Любінську для якої теперішній ліцей (в далекі 1966-1976 рр. школа № 15) також альма матер. Вчителі біології Тетяна Толстюк і Ангеліна Самар (наша випускниця) зразу ж обговорили перспективи співпраці. Навіть вже і про екскурсію домовилися.

Людмила Любінська

Коментарі Вимкнено до Виробнича практика – час для співпраці, перевірки знань, вмінь та навичок здобувачів вищої освіти