Перспективна співпраця зі стейкхолдерами

25 жовтня 2023 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» побували на мотиваційній зустрічі з Тетяною Овчарук, завідувачем відділу туризму департаменту гуманітарної політики та Катериною Кожухар, головним спеціалістом відділу туризму департаменту гуманітарної політики.

Під час зустрічі обговорили основні напрями розвитку туризму в Кам’янці-Подільському; формування сучасних туристичних продуктів; проєкти, над якими працює відділ туризму. Студентам запропонували стати частиною команди, котра працює над розвитком та популяризацією туристичної галузі в місті. Дякуємо за гостинність. Сподіваємося на плідну співпрацю.

Богдана Опря